Reference


Dobrý den,

našla jsem si vás na netu. Chtěla jsem se zdravě stravovat a výsledkem je celková pohoda a 8 kg dole od 29. července.

Se vším jsem jednoznačně spokojená - chuť, ,kvalita, výběr, čerstvost, objednávání i rozvoz na adresu.

Když vše podtrhnu a sečtu, je celkové hodnocení na jedničku s hvězdičkou.

Stejně vás hodnotí i moje 88letá maminka a moc děkuje, že na sklonku svého života se cítí báječně díky zdravému stravování.

Přejeme hodně spokojených zákazníků a s přáním všeho dobrého se těšíme na nové krabičky.

M. Belányiová


Dobrý den,

o vaší krabičkové dietě jsem se dozvěděla z internetu a bylo pro mne rozhodující město Kladno, protože nedaleko bydlím a v Kladně pracuji.

Objednávala jsem víceméně na zkoušku, chtěla jsem zkusit a hlavně vidět skladbu jídel a chtěla jsem zhubnout, prostě vyzkoušet.

První měsíc předčil má očekávání. Nejen, že jsem prakticky po prvním týdnu začala hubnout, což byla samozřejmě motivace k pokračování, ale jídla byla a jsou chutná, nápaditá, neopakují se a opravdu jsou skvěle dochucená, poskládaná a i dostačující, i když upřímně - někdy jsem měla hlad.

Ale tělo si zvyklo a já s vámi pokračuji už devět měsíců!!! Z vysněných deseti kilo, které jsem chtěla shodit, se stalo neuvěřitelných kilo 40!!! (má dřívější váha atakovala 130 kg, za které se teď stydím).

Nyní mám plus minus 88 kilo a nejen nové tělo, ale i šatník a celkově jednodušší život. Nebudu zmiňovat zdravotní stav, to je samozřejmost, ale celkovou energii a dobrý pocit ze sebe, a za to vám MOC DĚKUJI!!!

Servis a fungovaní firmy na jedničku, jednoduché objednávání, přehledné a jasné, jídelníček je k dispozici a můžete si vybrat jakoukoli variantu a dny, což je super.

Já jsem nakonec zvolila dovoz na adresu, pro mě to nejjednodušší a jsem moc spokojená. Paní jsou příjemné a ochotné na domluvě předání a hlavně moc hodné, protože mi jídlo vozí až do domu i přes komplikace v našich ulicích, kde už půl roku probíhá výstavba sítí a ulice jsou v šíleném stavu a ony přesto doručí až domu a ještě s úsměvem. I jim velké díky!

Takže za mě vaše firma velká 1****, jedu s vámi dál a jste má jistota, že i když už si teď párkrát o víkendu dám něco pro chuť, v pondělí s vámi naskočím a nic se nestane.

Děkuji vám a na časté dotazy z mého okolí, jak jsem to dokázala, vás jen a jen doporučuji!

Omlouvám se za rozsáhlé rozepisování, ale změnili jste mi naprosto životní styl. Ještě jednou děkuji.

Renata Horáková


Krabičky beru z důvodu, že jsem sám a tím mám zajištěné dobré jídlo po celý den a samozřejmě bych chtěl trochu shodit, ale při mém povolání toho lze těžko dosáhnout.

Jídlo mě dovážíte takřka domů tak nevím co bych chtěl více.

Jsem spokojený. Díky, nyní mě bude končit sezona tak budu opět využívat služeb pravidelněji než v poslední době.

P. K.


Dozvěděl jsem se o vás na internetu. Rozhodující bylo rozvoz na Mělník a místo, které je pro mě snadno dostupné.

Dále mě oslovila skladba jídel, kterou jsem si našel ve vašem jídelníčku. Ta například rozhodla, abych dal přednost vám před konkurencí, která je přímo na Mělníku.

Krabičkovou dietu jsem zvolil především z důvodu, že nemám čas na přípravu jídel a potřebuji pravidelnou stravu. Před krabičkami jsem měl maximálně jedno až dvě jídla a to většinou z fastfoodu.

Druhým důvodem bylo zhubnutí. To se mi povedlo, ale přes prázdniny jsem se vrátil zpět. Musím tedy začít znovu.

Vždy jsem byl spokojen s kvalitou i chutí jídel. Na začátku jsem si musel zvyknout, že jídla jsou málo solená, ale následně mi to velmi vyhovovalo.

Objednávání je úžasné. Vždy jste mi vyšli vstříc a to i v momentě, kdy jsem nestihl termín pro objednání. Výdej v podobě místa a výdejních hodiny je také bez chybičky.

Od září zase začínám.

Miroslav Ullman, Mělník


O krabičkový dietě jsem se dozvěděla z reklamy na paneláku na Kladně.

Toto stravování vždy volím, abych zhubla a svého cíle vždy dosáhnu.

S chutí jsem teď maximálně spokojená, dlouho jsem neobjednávala a chuť jídla se hodně zlepšila. Kvalita a výběr jídla je pro mě naprosto vyhovující.

K servisu firmy nemám žádný výhrady. Ochota, vstřícnost...spokojenost.

H. J.


Krabičky jsem dostala od syna k narozeninám, byla jsem po operaci kolena.

Potřebovala jsem zhubnout. Krabičky jsem si kupovala i dál, hubnutí se mi dařilo. Za 4 měsíce jsem zhubla 15 kg.

Jídlo je velmi chutné, pouze šmakoun mi moc nechutná. Cítím se teď velmi dobře.

I. Jahodová


Dozvěděla jsem se o vás přes internet, hledala jsem krabičky v co nejbližším dosahu svého bydliště.

Chtěla jsem zhubnout a naučit se lépe stravovat, částečně jsem dosáhla svého cíle, ale jelikož jsem nebyla úplně důsledná, nebylo to úplně to co jsem si představovala, ovšem vina je na mé straně, ne na vaší.

Je škoda, že nevaříte i na víkend.

S jídlem jsem byla spokojená, kvalita dobrá, suroviny v pořádku, osobně jsem se nenaučila jíst pouze šmakouna, jinak bez výhrad.

Servis firmy hodnotím velmi kladně, zejména osobní přístup a vstřícnost paní Procházkové

I. K., Kladno


O krabičkách jsem se dozvěděla od své mamky, která díky krabičkám za první měsíc zhubla deset kilo a hubne dál.

Já, věčná a chronická dietářka, která drží diety od 12 let a posledních několik let jsem nemohla již shodit ani deko, jsem se rozhodla, že to zkusím. Můj cíl bylo shodit 8kg.

Objednala jsem si krabičky na 14 dní a shodila 4kg a to si držim do teď i když již krabičky nemám.

Překvapilo mně, že jídlo bylo velmi chutné a porpvé v životě jsem se opravdu najedla. Porce jsou spočítané tak, abych vůbec nestrádala. Mimo toho, že jsem zhubla, se mi upravilo trávení a hlavně psychika a nejsem tolik unavená. Všechno jídlo bylo čerstvé a chutnalo mi, hlavně svačinky.

Jídla se neopakují, proto nehrozí, že by se mi něco zajídalo. Jediné co mě nenadchlo je šmakoun, ale každý máme rád něco jiného.

Začíná září a já opět najedu na krabičky, abych se srovnala po prázdninách, kdy nebyl čas na odebírání, protože jsme cestovali. Na Mělníku je výdejna, vyhovuje mi čas výdeje, kdy už jsme doma z práce.

Chci Vám poděkovat za Vaši práci a doporučit ostatním, kteří už nad sebou zlomili hůl. Zkusit to, je to nejmenší. Při spočítání kolik projím za týden je cena velmi uspokojivá a doma si takhle ani náhodou nepřipravím.

Ale když už najedete na krabičky, je Vám líto se pak rozežrat a porce si už hlídáte a hlavně načerpáte nápady a množství porcí z krabiček.

Já třeba zjistila, že jsem do teď jedla velmi málo, proto mi váha nešla dolů. Takže přeji Všem hodně shozených kil.

Monika K., Mělník


Na Vás jsem dostala doporučení od trenérky z mého fitcentra - (Fitstudio Venuše).

Krabičky jsem zvolila proto, že jsem měla špatné stravovací návyky (chtěla jsem zhubnout , ale jedla jsem jen v sedm ráno a v sedm večer).

Krabičky mi ukázaly, jak velké porce můžu jíst a pomohly nastavit řád a pravidelnost. Opravdu jsem s tím upravila svůj denní režim a zhubla jsem za 3 měsíce 6 kg, ve spojení s pravidelným sportem.

Líbil se mi přístup Vaší firmy, dodali jste mi jídlo i přesto, že jsem platbu učinila později než žádáte. Kvituji to, že máte opravdový zájem o zákazníka, jeho potřeby.

Objednávání je příjemné, intuitivní a snadné. Stránky jsou velmi sympatické, to byl také důvod, proč jsem Vás zvolila.

Jídlo bylo pestré a chutné. Vyhovovalo mi, že mám spočtené KJ na den.

Výdej byl v Unhošti, což pro mě bylo zajíždění, ale je to pochopitelné, že nemáte provozovny všude. Jelikož jsem měla zájem o změnu, tak mi to zásadní problém nedělalo.

Iveta Prokšová


Rozhodla jsem se hubnout po dvou porodech a manžel pro lepší pohyblivost, aby stíhal naše dva chlapečky. Reklamu jsem viděla na domě v Kladně u Kauflandu, ale pro dietu jsem se rozhodla až díky své kamarádce, která má s krabičkami skvělé výsledky.

Je úžasné s ročním a dvouletým synem vše vytahovat jen z ledničky a ohřívat v mikrovlnné troubě. Jídla nám moc chutnají a každý den se těšíme na nové recepty.

Především můj manžel je spokojený a hrozně moc si jídlo chválí, až se divím, protože neexistovalo jídlo doma ani v restauraci, kdy by si nedal tatarku a kečup. Najednou o to nestojí a překvapeně pořád dokola říká, jak to má vše skvělou chuť a je to akorát osolené.

Hlavně nás porce dostatečně nasytí a naopak, kolikrát jídlo stěží dojídáme. První den u ženského menu, já osobně měla hrozný hlad, to přikládám mé nevyvážené stravě a nevhodnému stravování. Druhý den jsem jídlo do sebe musela nacpat.

Manžel, který nikdy nesnídal a začal den obědem, funí už u snídaně, aby jí dojedl. Také si chválí jednoduchost stravování v krabičce, zdržovalo ho v práci docházet si pro jídlo, tak raději nejedl.

Jídlo nám vozí až domů a paní je strašně moc příjemná a ochotná.

Dokonce nám krabičková dieta pomohla s dětmi, přišlo období odmítání jídla a hrozně se jim líbilo, jak papáme z krabiček s tatínkem, tak jsem je nechala u nás zobat, krabičky omyla a dávám klukům jídlo do krabiček a od té doby krásně jedí bez protestů.

K.H.


Dozvěděla jsem se o krabičkové dietě od kolegyně,která mi ji doporučila.

Chtěla jsem zhubnout a i jíst zdravě, mívám problémy se žaludkem a trochu se mi stav zlepšil.

Krabičky již nekupuji,ale stravuji se podle nich. S jídlem jsem byla velice spokojena a nějaká jídla mně obzvláště chutnala.

S výdejem krabiček jsem byla moc spokojena byli tam velice příjemní lidé.

R. E.


Dozvěděla jsem se o Vás z internetu, Vaše služby jsem během několika let opakovaně využila, vždy se splnilo mé očekávání, jídlo mi chutnalo, byla jsem spokojená.

Eva


Dozvěděla jsem se o vás na internetu, po telefonickém rozhovoru s vámi jsem byla rozhodnuta objednávat krabičky u vás i pro Váš milý a osobní přístup.

Krabičky jsem měla objednané na dva měsíce. Důvod byl ten, že jsem se chtěla naučit zdravě se stravovat, jídelníčky mám schované a občas použiji. Nicméně, krabičky byly tak pestré a chutné, že není možné, si je každý den připravovat doma.

Poměr cena a čas věnovaný přípravě doma, se lehce vyrovná ceně za objednávané krabičky. Dodávky byly vždy včasné a jídlo čerstvé.

Určitě ještě někdy objednám a vřele doporučuji dál....

Bc. Linda Dostálová


Dozvěděla jsem se o Vás od své nevěsty, u které jsem viděla jak hubne z velikosti 46 na velikost 38.

Chtěla jsem také zhubnout a svého cíle jsem dosáhla. Za 6 měsíců mám 15 kg dole.

S jídlem jsem byla moc spokojená, chutnalo mi. Váš servis byl vynikající.

Já Vaši firmu doporučuji všem a děkuji moc.

Hanka Kohoutová, Kladno


O krabičkách jsem se dozvěděla tak, že vlastně chodím kolem výdejny v Kladně, když jsem šla na cvičení do Sokolovny - řekla jsem to kamarádce a obě jsme se shodly, že to vyzkoušíme.

Z praktických důvodů nám přišlo vhod, že si nebudeme muset vařit, jelikož stále chodíme do práce. A nejen to, i nějaké to kilo jsme předpokládaly, že půjde dolů.

Také se tak stalo - postupně se občas přidá i zeťák s vnukem.

S jídlem jsme opravdu spokojeny, způsob výběru jídla a v neposlední řadě velice slušné a ochotné jednání všech pracovníků z našeho pohledu je výborné.

Jen tak dál a přejeme do další práce moc a moc úspěchů.

J.K. , Kladno


Tato dieta se povedla. Jídlo je docela chutné, ráno jsem moc nesnídal, tak mi snídaně dělají trochu problém, ale dá se to přežít.

Moc jsem nevěřil, že zhubnu, ale za tři týdny jsem v pase zhubnul o 11 cm!!!

Nevím, co byste měli zlepšit, akorát se odnaučím vařit.

Jiří Hýbler, Červený Újezd


Naprosto skvělý servis, který se vyznačuje především čerstvými potravinami, nápaditým a chutným menu a vždy příjemnou komunikací s vedením a obsluhou při předávání.

  Tento způsob stravování byl u nás původně pojat jako redukční dieta a teď je vnímán jako zdravý životní styl.

Jídlo je výborné, vyvážené a pravidelné, což vede ke ztrátě nadbytečných kilogramů a zároveň ke skvělé fyzické kondici.

Chtěly bychom poděkovat všem, kdo se podílí na přípravě a předávání jídel.

Sandra Havelková a Mgr. Šárka Havelková, Kladno.


Zvolila jsem si dietu přes léto na udržení postavy (a mírné zhubnutí) a odlehčení od grilovaných mas a velkých jídel a myslím, že jsem udělala dobře.

  Krabičkovou dietu jsem již zkoušela u jiné firmy a nevyhovovala mi - jídelníček nebyl příliš pestrý a měla jsem velký pocit hladu.

  Vaše dieta je vyvážená, obsahuje dle mého soudu dostatek všech živin, výborné jsou zejména čerstvé tvarohy s ovocem a luštěniny.

Pocit hladu sice občas mám, ale ten případně zaženu zeleninou navíc nebo zobnu pár mandlí. Cena je také myslím velice slušná, časy na vyzvednutí také dobře naplánované. Co se týče organizace i výběru jídel, jsem velice spokojená."

Eva Kroulíková, Kladno


Líbí se mi, že sama nemusím přemýšlet jaké potraviny si musím koupit, aby strava byla nutričně i kaloricky vyvážená. Krabičky to vše splňují.

Narozdíl od klasického jídla se po této stravě cítím svěží a plná energie. Patřila jsem mezi ty ženy, které začínaly s redukcí váhy každé pondělí. Krabičky mě dokáží perfektně nastartovat a ručička na váze jde opravdu dolů.

Martina Zemanová, Slaný


Jídlo z krabiček, jsem si oblíbil, jako pravidelnou, pestrou a správně vyváženou stravu po celý den. Krabičky mi v pracovní době šetří velké množství času a nemusím řešit případné nakupování v supermarketech, odchody v pracovní době na oběd apod.

Neberu jídlo z krabiček jako dietu, ale je pravda, že se cítím fyzicky i duševně lépe, nepřejídám se a lépe spím.

Je celkem samozřejmé, že ne vše mi úplně chutná, ale to je způsobeno mým mlsným jazykem, proto si i občas zajdu na oběd nebo na večeři do restaurace.

Ing. Martin Kovařík, Kladno


Odebíral jsem krabičky 11 týdnů a zhubl jsem přes 10 kilo. Vaše krabičky mi pomohly se na jídlo dívat úplně jinak.

Nikdy jsem neměl moc pohybu, ale i když jsem vymýšlel co se dalo, sám jsem nepřišel na to, v čem je zakopán pes. Odnesl jsem si z krabiček zejména to, že ten fígl je v pravidelnosti jídla, aby tělo bylo nastartované celý den a také v minimalizaci příloh.

  Další věcí je, že jsem ke krabičkám pil obyčejnou vodu a zjistil jsem, že mi slazené, kolové a různé chemické limonády vůbec nechybějí.

  Děkuji vám, že mi krabičky pomohly k poznání, že to jde, že nadváha či obezita  není nevratný stav a každým kilem navíc roste i sebevědomí, že člověk není jen  otylý soudek, který jen bude kynout.

Ing. Jiří Trejbal, Slaný 


Jsem moc šťastná, že tato výborná a finančně dostupná dieta existuje. V květnu, kdy jsem se po zimě, Velikonocích a různých rodinných oslavách už nevešla do oblečení, rozhodla jsem se, že už to takhle dál nejde.

Moc jsem si iluze nedělala, protože moje pokusy hubnout skončily vždy nevalně. A jsem překvapená, že za tři měsíce mám dole 9 kg a to i přesto, že přeci jen někdy „hřeším“ – právě při nějaké rodinné oslavě nebo dovolené.

Cítím se teď mnohem lépe a určitě chci ještě pokračovat. Strava je pestrá, chutná, nehoní mě „mlsná“ a nemusím trávit čas složitou přípravou.

Maria Vydrová, Unhošť


Pro krabičkovou dietu od ing. Lenky Procházkové jsem se rozhodla na přelomu tohoto roku. Důvodem bylo, jako je asi pro většinu žen, které se pro tuto dietu rozhodnou, shodit pár kilogramů své váhy.

Nejenže se mi podařilo své kilogramy navíc shodit, ale krabičková dieta mne opravdu naučila jíst pravidelně a zdravě. Naopak mi odnaučila některé nedobré návyky, které jsem dříve pěstovala.

Dnes, po více jak půl roce odebírání "krabiček" jsem o 9 kg lehčí, nejím uzeniny a tučné sýry a cítím se lépe.

Myslím, že není cílem si už nikdy nedat to, na co člověk má chuť, např. já o víkendu až tak striktně režim krabiček nedodržuji, ale v týdnu se jich celkem pevně držím.

  A asi nejdůležitější na celých krabičkách je, aby jídlo v nich podávané, krom toho, že je kaloricky vyvážené, bylo chutné a dobře vypadalo, což mnohé firmy zabývající se krabičkovou dietou, nezaručují.

To se však netýká Ing. Procházkové, protože její krabičky jsou velmi chutné, voní a vždy se na ně těším.

Snídaňové pomazánky jsou naprosto vynikající a dopolední svačinky v podobě výborných jogurtů, či ovocných dezertů promíchaných s čerstvým ovocem nemají chybu. A tak bych mohla pokrčovat až do večeře.

To vše je umocněno vstřícností ing. Procházkové a její obrovskou snahou všem vyhovět.

M.K.,Kladno


Krabičkovou dietu ing. Lenky Procházkové bych doporučila všem, kteří chtějí zhubnout, ale i těm, které až zas tak váha netrápí a chtějí se jen naučit zdravě a hlavně pravidelně jíst.

Lenka Žegklitzová, Kladno


Krabičkovou dietu jsem vyzkoušela z toho důvodu, že jsem jedla velmi nepravidelně, téměř vůbec a začala přibírat kila.

Krabičky doporučuji všem, kteří jsou pracovně vytížení natolik, že nemají čas si jídlo připravovat a současně chtějí jíst zdravě a pravidelně.

Jídlo je velmi chutné, dostačující, nemáte pocit hladu a i když jíte více než dříve, hubnete.

Děkuji a DOPORUČUJI!!!

Dana Zíková, Kladno


V průběhu roku jsem sama vyzkoušela, že krabičková dieta od firmy paní ing. Procházkové opravdu funguje.

Kromě pozitivního účinku jsem také ocenila profesionální přístup zaměstnanců firmy a celkově výborně fungující systém.

Jídla v krabičkách byla vždy chutná a čerstvá, což není u jiných firem pravidlem a o čemž jsem se sama přesvědčila.

Krabičkovou dietu VAŠE KRABIČKY mohu všem vřele doporučit.

Markéta Čapková, Kladno


Aktuality

7.1.2020
Vážení zákazníci, od 7. 1. 2020 budou ve výdejním místě Neratovice dočasně odpoledne vydávány krabičky od 16:00 do 16:30.
15.12.2019
Vážení zákazníci, vzhledem k růstu vstupních nákladů jsme nuceni od 1. 1. 2020 upravit ceny našich výrobků následovně: CZ -...

Kontakt

Objednávky: +420 608 883 887

E-mail: info@vasekrabicky.cz

LINEP style, s.r.o.
Čajkovského 1904/11
130 00 Praha 3