Reference

Vážený týme Krabičky,

touto cestou bych Vám chtěla poděkovat za Vaše úžasné krabičky. Nejen, že jsem sundala těhotenská kila (bezbolestně a s chutí :)), srovnala jsem si zažívání, taky jsem se dost naučila ohledně stravování a přípravě některých jídel (třeba ta Vaše svíčková, mňam :)). Prakticky každou krabičku jsem si užila.
Nyní, když dcera začíná mít rozmanitější jídelníček, je čas se osamostatnit a vrátit se k plotně. Určitě budu pokračovat v zajetém režimu a kdo ví, třeba z nedostatku času se na Vás opět obrátím a nebo zas po druhém těhotenství :)

Pavla Ornstová, Mělník 

 

S krabičkami jsme moc spokojená, po pauze jsou snad ještě lepší (ale možná je to absťákem, že jsem musela jídlo tvořit sama i v týdnu). Většinou mi krabičky vyzvedává manžel, takže po příchodu domů hned šmejdím v lednici, co bude zítra. Výsledky s "odtučňováním" mám zatím nad očekávání, takže moc všem děkuji!!!

Šárka Zástěrová

 

Chtěla bych moc poděkovat celému týmu Vaše krabičky, kde vládne rodinná atmosféra, která je cítit jak z vřelého chování všech ale také ze stravy, která je rozmanitá, do detailu promyšlená a skládá se z těch nejkvalitnějších a nutričně správně vyvážených surovin. Jen po pouhých čtyřech dnech stravovánímám dole 1,5 kg a cítím se skvěle, nabitá energií a už teď se těším na dalších 5 týdnů, kdy budu krabičky odebírat, vždy když ke mě krabičky dorazí, běžím jak to malé dítě o ježíška pod stromeček rozbalit svou "dárkovou" taštičku, abych zjistila, co dobrého mě druhý den čeká, protože jídlo je každý den jiné a krásně barevné. V běžném životě se nejvíce trápím s přípravou svačin, ve výsledku zjistím, že jím velmi jednotvárně, krabičky jsou proto i skvělou inspirací do mého budoucího vaření, všem mohu jen doporučit, je to výborné a krásně Vám to ušetří čas, kdy se pak můžete věnovat tomu, co Vás baví ať už je to rodina nebo koníčky:-)

Andrea Schonfelderová

 

Krabičky jsou super, vracím se k nim už třetí rok. Hubnu při nich a jsou velice chutné, tento rok jsou ještě lepší a dobře ochucené. Nic mi neschází. Jsem moooc spokojená. Děkuji.

Ilona Daňková, Mělník

 

Pokud si každý týden říkáte, že budete od pondělí držet dietu, pokud nedopnete kalhoty a máte doma oblečení, do kterého musíte zhubnout, JE ČAS! Je čas na krabičkovou dietu od paní Ing. Procházkové. V referencích se dočtete, jak je jídlo dobré, personál milý atd.. To všechno je pravda. :-D Ale nejdůležitější je vydržet! Má osobní zkušenost s krabičkami? První měsíc je nejtěžší, ze začátku máte hlad, máte chutě a šmakoun rozhodně neuspokojí touhu po smažáku! Ale zhruba po měsíci Vám lidé začnou říkat, jak Vám to sluší, jestli jste nezhubla!? V tu chvíli si řeknete ano, stojí to za to! Jestli chcete zhubnout, neodkládejte to na jindy, začněte hned, je to snazší, než se zdá!
Díky krabičkové dietě (a opravdu jen díky ní, na cvičení jsem byla moc líná) jsem za 6 měsíců zhubla 20kg!!! Krabičková dieta mi (a nebojím se to říct) změnila život! Tak se přestaňte vymlouvat (na věk, na čas, na cokoliv) a uvidíte, všechno jde, jenom chtít se musí! A já chtěla.. :-)

Markéta Kunzová, Kladno

 

Ke krabičkám se stále vracím. Měla jsem krabičky na jaře a snížila hmotnost o 8 kilo za dva měsíce a váhu plus minus 2 kila si stále držím. Krabičky jsou pohodlné a chutné. Přes léto jsem hřešila a teď jsem se zase ke krabičkám ráda vrátila, abych si osvěžila kombinace jídel, množství  a mohu jen doporučit. Jsou snad ještě chutnější a vyváženější než dřív. 

Obohatila jsem svůj jídelníček třeba o méně známé lušteniny, které jsem doposud neznala a neuměla použít. Zachutnaly mně kombinace jídel, na které bych sama nepřišla a neměla odvahu je kombinovat. Jídlo je vždy čerstvé a hezky naaranžované. Mám i neoblíbené jídlo - třeba šmakouna, ale i ten je vždy dobře upraven a sladěn s ostatním jídlem, že sním i ten. Co dodat, zkuste to a budete nadšení jako já.

Lidmila Kohoutová, Kladno

 

"Tato dieta se povedla. Jídlo je docela chutné, ráno jsem moc nesnídal, tak mi snídaně dělají trochu problém, ale dá se to přežít. Moc jsem nevěřil, že zhubnu, ale za tři týdny jsem v pase zhubnul o 11 cm!!! Nevím, co byste měli zlepšit, akorát se odnaučím vařit."

Jiří Hýbler, Červený Újezd

 

"Naprosto skvělý servis, který se vyznačuje především čerstvými potravinami, nápaditým a chutným menu a vždy příjemnou komunikací s vedením a obsluhou při předávání. Tento způsob stravování byl u nás původně pojat jako redukční dieta a teď je vnímán jako zdravý životní styl. Jídlo je výborné, vyvážené a pravidelné, což vede ke ztrátě nadbytečných kilogramů a zároveň ke skvělé fyzické kondici. Chtěly bychom poděkovat všem, kdo se podílí na přípravě a předávání jídel."

Sandra Havelková a Mgr. Šárka Havelková, Kladno

 

"Zvolila jsem si dietu přes léto na udržení postavy (a mírné zhubnutí) a odlehčení od grilovaných mas a velkých jídel a myslím, že jsem udělala dobře. Krabičkovou dietu jsem již zkoušela u jiné firmy a nevyhovovala mi - jídelníček nebyl příliš pestrý a měla jsem velký pocit hladu. Vaše dieta je vyvážená, obsahuje dle mého soudu dostatek všech živin, výborné jsou zejména čerstvé tvarohy s ovocem a luštěniny. Pocit hladu sice občas mám, ale ten případně zaženu zeleninou navíc nebo zobnu pár mandlí. Cena je také myslím velice slušná, časy na vyzvednutí také dobře naplánované. Co se týče organizace i výběru jídel, jsem velice spokojená."

Eva Kroulíková, Kladno

 

"Líbí se mi, že sama nemusím přemýšlet jaké potraviny si musím koupit, aby strava byla nutričně i kaloricky vyvážená. Krabičky to vše splňují. Narozdíl od klasického jídla se po této stravě cítím svěží a plná energie. Patřila jsem mezi ty ženy, které začínaly s redukcí váhy každé pondělí. Krabičky mě dokáží perfektně nastartovat a ručička na váze jde opravdu dolů."

Martina Zemanová, Slaný

 

"Jídlo z krabiček, jsem si oblíbil, jako pravidelnou, pestrou a správně vyváženou stravu po celý den. Krabičky mi v pracovní době šetří velké množství času a nemusím řešit případné nakupování v supermarketech, odchody v pracovní době na oběd apod. Neberu jídlo z krabiček jako dietu, ale je pravda, že se cítím fyzicky i duševně lépe, nepřejídám se a lépe spím. Je celkem samozřejmé, že ne vše mi úplně chutná, ale to je způsobeno mým mlsným jazykem :-), proto si i občas zajdu na oběd nebo na večeři do restaurace."

Ing. Martin Kovařík, Kladno

 

"Odebíral jsem krabičky 11 týdnů a zhubl jsem přes 10 kilo. Vaše krabičky mi pomohly se na jídlo dívat úplně jinak. Nikdy jsem neměl moc pohybu, ale i když jsem vymýšlel co se dalo, sám jsem nepřišel na to, v čem je zakopán pes. Odnesl jsem si z krabiček zejména to, že ten fígl je v pravidelnosti jídla, aby tělo bylo nastartované celý den a také v minimalizaci příloh. Další věcí je, že jsem ke krabičkám pil obyčejnou vodu a zjistil jsem, že mi slazené, kolové a různé chemické limonády vůbec nechybějí. Děkuji vám, že mi krabičky pomohly k poznání, že to jde, že nadváha či obezita není nevratný stav a každým kilem navíc roste i sebevědomí, že člověk není jen otylý soudek, který jen bude kynout."

Ing. Jiří Trejbal, Slaný 

 

"Jsem moc šťastná, že tato výborná a finančně dostupná dieta existuje. V květnu, kdy jsem se po zimě, Velikonocích a různých rodinných oslavách už nevešla do oblečení, rozhodla jsem se, že už to takhle dál nejde. Moc jsem si iluze nedělala, protože moje pokusy hubnout skončily vždy nevalně. A jsem překvapená, že za tři měsíce mám dole 9 kg a to i přesto, že přeci jen někdy „hřeším“ – právě při nějaké rodinné oslavě nebo dovolené. Cítím se teď mnohem lépe a určitě chci ještě pokračovat. Strava je pestrá, chutná, nehoní mě „mlsná“ a nemusím trávit čas složitou přípravou." 

Maria Vydrová, Unhošť

 

"Pro krabičkovou dietu od ing. Lenky Procházkové jsem se rozhodla na přelomu tohoto roku. Důvodem bylo, jako je asi pro většinu žen, které se pro tuto dietu rozhodnou, shodit pár kilogramů své váhy. Nejenže se mi podařilo své kilogramy navíc shodit, ale krabičková dieta mne opravdu naučila jíst pravidelně a zdravě. Naopak mi odnaučila některé nedobré návyky, které jsem dříve pěstovala. Dnes, po více jak půl roce odebírání "krabiček" jsem o 9 kg lehčí, nejím uzeniny a tučné sýry a cítím se lépe. Myslím, že není cílem si už nikdy nedat to, na co člověk má chuť, např. já o víkendu až tak striktně režim krabiček nedodržuji, ale v týdnu se jich celkem pevně držím. A asi nejdůležitější na celých krabičkách je, aby jídlo v nich podávané, krom toho, že je kaloricky vyvážené, bylo chutné a dobře vypadalo, což mnohé firmy zabývající se krabičkovou dietou, nezaručují. To se však netýká Ing. Procházkové, protože její krabičky jsou velmi chutné, voní a vždy se na ně těším. Snídaňové pomazánky jsou naprosto vynikající a dopolední svačinky v podobě výborných jogurtů, či ovocných dezertů promíchaných s čerstvým ovocem nemají chybu. A tak bych mohla pokrčovat až do večeře. To vše je umocněno vstřícností ing. Procházkové a její obrovskou snahou všem vyhovět.


Krabičkovou dietu ing. Lenky Procházkové bych doporučila všem, kteří chtějí zhubnout, ale i těm, které až zas tak váha netrápí a chtějí se jen naučit zdravě a hlavně pravidelně jíst."

Lenka Žegklitzová, Kladno

 

"Krabičkovou dietu jsem vyzkoušela z toho důvodu, že jsem jedla velmi nepravidelně, téměř vůbec a začala přibírat kila. Krabičky doporučuji všem, kteří jsou pracovně vytížení natolik, že nemají čas si jídlo připravovat a současně chtějí jíst zdravě a pravidelně. Jídlo je velmi chutné, dostačující, nemáte pocit hladu a i když jíte více než dříve, hubnete. Děkuji a DOPORUČUJI!!!"

Dana Zíková, Kladno

 

"V průběhu minulého roku jsem sama vyzkoušela, že krabičková dieta od firmy paní ing. Procházkové opravdu funguje. Kromě pozitivního účinku jsem také ocenila profesionální přístup zaměstnanců firmy a celkově výborně fungující systém. Jídla v krabičkách byla vždy chutná a čerstvá, což není u jiných firem pravidlem a o čemž jsem se sama přesvědčila. Krabičkovou dietu VAŠE KRABIČKY mohu všem vřele doporučit."

Markéta Čapková, Kladno 

 

Aktuality

13.7.2018
V době od 30.7.2018 do 31.8.2018 jsme bohužel nuceni z provozních důvodů dočasně zrušit provoz ve výdejních místech Mělník, Kralupy, Neratovice a...
30.5.2018
V době od 2. 7. 2018 do 13. 7. 2018 plánujeme firemní přestávku. V době přestávky nebudou připravovány krabičky. Poslední...

Kontakt

Objednávky: +420 608 883 887

E-mail: info@vasekrabicky.cz

LINEP style, s.r.o.
Čajkovského 1904/11
130 00 Praha 3