Dovoz krabiček do chladicích tašek

21.04.2023

Jak to funguje a co musím udělat: 

 

  1. Je potřeba mít chladicí tašku, do které se vejdou krabičky. Máme ověřeno, že celé menu se dobře vejde např. do tašky Hella nebo tašky Campingaz, výběr a nákup je však na Vás.  
  2. Po vytvoření objednávky s dovozem na adresu nás informujte, že si přejete vozit krabičky i s chladicími destičkami. Stačí nám poslat e-mail na info@vasekrabicky.cz, zavolat nebo napsat sms na 606 060 708. Potvrdíme Vám, od kterého dne Vám jsme schopni vozit krabičky i s destičkami. Obvykle se jedná o první den objednávky.
  3. Při prvním závozu Vám přivezeme krabičky i s destičkami a dáme do chladicí tašky, kterou budete mít umístěnou např. na plotě, za brankou apod.
  4. Při převzetí krabiček z tašky nechte destičky v tašce, další den si je vyzvedneme a nahradíme je novými nachlazenými společně se závozem krabiček. Takto je budeme vyměňovat každý den až do doby, než skončí Vaše poslední objednávka. Informujte nás jen prosím 3 dny před posledním závozem krabiček z poslední objednávky, abychom si stihli vše naplánovat.
  5. Poslední den poslední objednávky si vyzvedneme destičky a již je nebudeme nahrazovat novými.

 

 

Služba dovozu chladicích destiček je bezplatná. Pokud nás jednou informujete o tom, že chcete vozit krabičky i s chladicími destičkami, není třeba nás informovat při každé objednávce. Tuto informaci si budeme pamatovat pro každou další navazující objednávku.

 

V případě, že by bylo cokoliv nejasného, neváhejte nás kontaktovat na tel: 606 060 708 nebo e-mailem na: info@vasekrabicky.cz