Naše společnost působí na trhu od roku 2011, kdy jako jedna z prvních v České republice začala vyrábět krabičkovou dietu. Nápad na přípravu dietních jídel v krabičce vznikl z potřeb tehdejších klientů, pro které jsme připravovali individuální výživové plány. V řadě případů jsme se s klienty ocitli v situaci, kdy sice mají vůli změnit své stravování, ale nemají dostatek času na nákup surovin a přípravu jídel. Rozhodli jsme se proto dietní jídla připravovat klientům sami a nabídnout je dále i široké veřejnosti. Tím vzniklo celodenní dietní menu, tzv. krabičková dieta.

 

Od počátku našeho působení je hlavním cílem nabízet zákazníkům zdravé a chutné stravování a uspořit jim čas věnovaný nákupu a přípravě jídel. Proto jsme postupně rozšířili nabídku i o dopolední menu, kombinaci hlavních jídel, zdravé obědy a kombinaci oběd + večeře. Díky tomu mohou našich služeb využít i ti, kteří se chtějí zdravě stravovat pouze část dne, příp. si chtějí některá jídla připravit sami.

 

Od počátku působíme v Kladně, postupně jsme se rozšířili do Unhoště, Slaného, Mělníka, Kralup nad Vltavou a Neratovic. Zůstáváme však i nadále lokálně působící rodinnou firmou. Chceme se soustředit zejména na kvalitu a chuť jídel, servis při jejich dodání a vztah s našimi zákazníky, proto fungujeme raději v menším měřítku.

Dbáme na kvalitu a chuť.

Všechny naše jídelníčky připravuje výživový poradce. Dbáme na to, aby jídla skvěle chutnala. Sami krabičky používáme.

Respektuje Vaše potřeby

Umožňujeme Vám objednat si krabičky pouze na ty dny, které Vám vyhovují. Každý den si můžete vybrat jinou variantu i místo výdeje.

10 let zkušeností

Vznikli jsme v roce 2011. Od té doby neustále hledáme možnosti, jak krabičky ještě vylepšit.

Zákaznický servis

Jsme Vám k dispozici v případě jakéhokoliv dotazu. Neváhejte se na nás obrátit.

Budeme rádi, přivítáme-li i Vás mezi našimi zákazníky. Věříme, že Vás přesvědčíme o tom, že zdravá strava může být velmi chutná a mít pozitivní dopad na celkové zdraví a fyzickou kondici. Věříme také, že čas věnovaný nákupu a přípravě jídla Vám umožní věnovat se věcem, na které v dnešní uspěchané době nezbývá čas.

 

Za celý tým společnosti Vaše krabičky

Ing. Lenka Procházková, jednatelka