Rozvoz jídel

Nabízíme možnost rozvozu po Kladně a blízkém okolí. V současnosti účtujeme do všech dovozních míst jednotnou cenu 50 Kč. Pro mimokladenské lokality nabízíme rozvoz zdarma pro den v případě minimální ceny objednávky 590 Kč /den.

 

Krabičky jsou standardně doručovány na adresu, která je uvedena ve Vaší objednávce, jídlo Vám doručíme vždy den dopředu. Např. jídlo na středu Vám dovezeme již v úterý apod.

 

Čas rozvozu krabiček pro Kladno a okolí je 15:30 – 19:00, pro Mělník a okolí 13:30 – 18:30 (neděle – čtvrtek), v případě dotazu na přesnější čas dovozu kontaktujte zodpovědnou osobu za daný okruh. Dotazy ohledně času dovozu je možné řešit na tel: 720 356 350 (oblast Kladno, Slaný, Unhošť a okolí) nebo na tel: 608 051 312 (oblast Kralupy nad Vltavou, Neratovice, Mělník a okolí).

 

V případě, že během dovozových časů nebýváte doma, můžete využít naši službu dovozu krabiček do chladicích tašek

 

Vybavení pro rozvoz:

Nejen při výrobě, ale i při přepravě do výdejních míst či k Vám do domu dohlížíme na kvalitu jídla. Pro transport krabiček používáme výhradně chladicí vozy, ve kterých je neustále udržována teplota daná hygienickými předpisy.