Jak objednat

Krabičky si můžete jednoduše objednat prostřednictvím naší online objednávky.

Funguje tak, že vždy ve středu o půlnoci je uzavřeno objednávání na jakýkoliv den týdne příštího. Je to proto, že vždy vaříme z čerstvých surovin, které objednáváme od dodavatelů podle počtu zákazník. Věříme, že čerstvost a kvalita surovin vyvažuje tuto nutnost objednávky pár dní dopředu.

3 kroky pro zadání on-line objednávky:

 

1. KROK

V prvním kroku vyplňte povinné kontaktní údaje.  V případě, že budete objednávat krabičky s dovozem na adresu, vyplňte i údaje o dovozu.

Kontaktní údaje vyplňte prosím takové, na kterých Vás budeme moct zastihnout. Je to kvůli případům, kdy byste si např. zapomněli jídlo vyzvednout nebo pro domluvu na čase příjezdu při dovozu na adresu.

Pro každý den si také vyberte variantu krabiček, kterou požadujete a způsob odběru krabiček. Pro každý den si můžete vybrat jiné varianty a vybrat si je v různých výdejních místech nebo nechat dovézt na adresu. V případě, že na každý den objednáváte to samé, stačí vyplnit pondělí a pak kliknout na tlačítko POUŽÍT PRO CELÝ TÝDEN. 

 

Objednávat můžete na všechny zobrazené dny, tzn. i na ty, které ještě nemají zobrazený jídelníček. Máte-li vše vybráno, klidněte na POKRAČOVAT NA REKAPITULACI

2. KROK

Následující stránka slouží pro rekapitulaci objednávky a Vaši kontrolu. Na tomto místě vyberte způsob platby: převodem, hotově nebo kartou. Je také nutné potvrdit souhlas se smluvními podmínkami. Pro dokončení klikněte na ODESLAT OBJEDNÁVKU.

 

3. KROK

Objednávka je zadána. Zobrazí se Vám ještě kontrolní výpis, ve kterém je shrnuta Vaše objednávka včetně podrobného postupu, jak provést platbu. Tento výpis a instrukce Vám také dorazí na zadanou e-mailovou adresu.

 

V případě platby převodem nám, prosím, zašlete platbu na účet č. 2600185087/2010 s variabilním symbolem, který dorazil e-mailem. V případě platby hotově platíte až při prvním odběru krabiček.

 

A to je celé. Od příštího týdne se již o Vaše zdravé stravování staráme my!

 

Pokud u nás objednáváte pravidelně, můžete si nastavit pravidelnou objednávku, která se Vám vytváří automaticky. Nemusíte tak na nic myslet. 

 

Je-li pro Vás stále cokoliv nejasného, neváhejte se nás zeptat na tel: 606 060 708 nebo e-mailem na: info@vasekrabicky.cz