Jak objednat

Nejjednodušší způsob jak objednat krabičky představuje on-line objednávka. V případě, že nevyužíváte často internet, je možné krabičky objednat na telefonu 608 883 887.

Objednávky jsou nastaveny tak, že vždy ve středu o půlnoci je uzavřeno objednávání na jakýkoliv den týdne příštího. Toto omezení je z toho důvodu, že vždy vaříme z čerstvých surovin, které objednáváme od dodavatelů podle počtu zákazníků. Věříme, že čerstvost a kvalita surovin vyvažuje tuto nutnost objednávky pár dní dopředu.

3 kroky pro zadání on-line objednávky:

 

1. KROK

Úplně na začátku je třeba vyplnit povinné údaje v červeném rámečku. Jméno a příjmení slouží pro identifikaci objednávky, pod tímto jménem pro Vás bude také připraveno jídlo ve výdejně. E-mailová adresa slouží pro zaslání potvrzení objednávky a následné potvrzení platby. Telefonní číslo je důležité pro případné potvrzení objednávky, komunikaci v případě, že byste si jídlo zapomněli vyzvednout apod. Doporučujeme tedy vyplňovat aktuální údaje, na kterých je možné Vás zastihnout.
Pokud si přejete jídlo nechat dovézt až do domu, vyplňte prosím i adresu dovozu.

Následně si vyberte pro každý den, kolik jídel v jaké varianě si přejete objednat. U každého dne si také vyberte, kde si chcete jídlo vyzvednout. Je samozřejmě možné si objednat různý počet jídel v různé dny či s odběrem v různých místech. Poté, co si vyberete, klikněte na tlačítko Pokračovat.

Je samozřejmě možné objednávat jídla i na dny, kdy ještě není připraven jídelníček. Jedná se o ty dny, u kterých je napsáno “ Jídelníček bude doplněn. Již nyní je však možné objednávat“. Jídelníček totiž postupně doplňujeme tak, abychom měli možnost nahradit některá jídla v případě nabídky sezónních surovin.

 

2. KROK

Následující stránka slouží pro rekapitulaci objednávky. Můžete si vybrat, zda chcete platit převodem nebo v hotovosti. Je také třeba potvrdit souhlas se smluvními podmínkami.

V případě, že je vše v pořádku, zaškrtněte „Souhlasím se smluvními podmínkami“. Poté klikněte na tlačítko Definitivně objednat. V případě, že chcete objednávku ještě upravit, klikněte na Zpět na objednávku.

 

3. KROK

V tuto chvíli Vám byl odeslán e-mail s potvrzení objednávky. Zobrazí se Vám také kontrolní výpis, ve kterém je ještě jednou shrnuta Vaše objednávka včetně podrobného postupu, jak zaplatit.

V případě platby převodem nám, prosím, zašlete platbu na účet č. 2600185087/2010. Variabilní symbol Vám bude zaslán na Vaši e-mailovou adresu okamžitě poté, co si zadáte objednávku. V tomto e-mailu také naleznete veškeré další informace potřebné pro vyzvednutí krabiček.

Pokud platíte v hotovosti, můžete platit předem v některém z našich výdejních míst. Zaplatit také můžete až při prvním odběru krabiček

A to je celé. Od příštího týdne se již o Vaše zdravé stravování staráme my!